| Index |
Index forum |
Autentificare |
Inregistrare
|
Cine este online |
Galerie imagini
|
Calendar evenim. |
Cautare detaliata |
Ghid forum |
Colaboratori
Te intereseaza un domeniu al astronomiei si ai vrea sa scrii pentru siteul nostru? Alatura-te echipei noastre.
| Statistici forum |
| |
Numar total de mesaje in forum: 242088 |
| |
Numar de utilizatori inregistrati: 2939 |
| |
Cel mai nou utilizator inregistrat: Sanziana Grapa |
| |
|
| |
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 1450 la data de Lun Mai 11, 2026 |
| |
|
| |
Actualmente sunt 0 utilizatori pe chat
|
| |
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute |
|
| Legenda |
 |
Mesaje noi |
 |
Nu sunt mesaje noi |
 |
Forumul este inchis |
|
|
| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
|
| Autor |
Mesaj |
dany2586 Membru

Data inscrierii: 30 Noi 2011 Mesaje: 4
Localitate: galati
|
Trimis: 02 Dec 2011 19:23 Download mesaj |
| Titlul subiectului: telescop astronomic meade etx70 cu GoTo |
|
|
|
| arata fff bine,3 oculare Meade (4mm, 12mm, 25mm) si 3xBarlow Telenegative este inclus, are prisma Amici pentru vedere de timp de zi,geanta special pentru telescop inclus,pret 540 ron usor neg.,tel 0746961506 |
|
| Sus |
|
 |
MariusP Moderator


Data inscrierii: 20 Iun 2007 Mesaje: 4389
Motto: Memento mori! Localitate: Onesti (Bacau)
|
Trimis: 02 Dec 2011 19:37 Download mesaj |
| Titlul subiectului: |
|
|
|
Ai mai deschis un topic cu acelasi subiect: http://www.astronomy.ro/forum/viewtopic.php?t=8169
Puteai scrie acolo si noua oferta...
Bafta la vanzare! _________________ Telescoape: SW MC 127 Virtuoso GTi; SVBony ED80; Orion StarBlast 6
Oculare: TS Zoom Deluxe 7-21, SW Apo-Zoom 8-24, PL 40
Binocluri: Omegon 20x80, APM 16x70ED, Nordlicht 10x50, Minox 10x42, IOR 7x40, БПЦ5 8x30 |
|
| Sus |
|
 |
dany2586 Membru

Data inscrierii: 30 Noi 2011 Mesaje: 4
Localitate: galati
|
Trimis: 03 Dec 2011 15:14 Download mesaj |
| Titlul subiectului: oferta |
|
|
|
| am vrut sa-l editez da nu mergea,scuze |
|
| Sus |
|
 |
MariusP Moderator


Data inscrierii: 20 Iun 2007 Mesaje: 4389
Motto: Memento mori! Localitate: Onesti (Bacau)
|
Trimis: 03 Dec 2011 15:43 Download mesaj |
| Titlul subiectului: |
|
|
|
Nu trebuia sa-l editezi, pentru ca nu-ti mai da voie dupa 24 ore, ci doar adaugai un nou mesaj in topic (cu postreply) in care-ti scriai noua oferta.  |
|
| Sus |
|
 |
dany2586 Membru

Data inscrierii: 30 Noi 2011 Mesaje: 4
Localitate: galati
|
|
| Sus |
|
 |
|
|
| |
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum Nu puteti atasa fisiere in acest forum Puteti descarca fisiere in acest forum
|
|