
-----------------------------------
onyy
06 Aug 2005 15:04


-----------------------------------
am atasat doar 2 imagini pana acum..
ce pot sa spun inafara de faptul ca a fost o experienta minunata?
ca si organizare totul a decurs bine iar spre mirarea noastra am avut parte de vreme excelenta..
ma temeam ca o sa ne ia cortul pe sus daca incep ploile dar n-a fost cazul..
cei care au tinut cursurile si-au dat toata silinta ca totul sa iasa bine..la fel si la observatiile de seara..
am intalnit in tabara oameni cu suflete curate, frumoase..
cred ca asta m-a uimit cel mai tare..m-am simtit foarte bine..atmosfera a fost foarte degajata iar oamenii foarte deschisi sa ne ajute..pe toti noi cei care eram la prima participare in tabara.
va mai pov mai incolo...acu tre sa fug..zbye !
