----------------------------------- Alexandru Rautu 12 Mar 2008 17:40 ----------------------------------- Nu este problema mea că nu studiați cu atenție teoria AUF (acolo există suficiente detalii în acest sens), sunt multe elemete noi și în mod normal este nevoie de mult studiu. Nu mai pot ... :lol: :lol: "face și clătite, mă..." :lol: :lol: :lol: Nu e nici problema mea că vă jucați "cu cuvintele" (cacafonie a fost intenționat pusă :P ) ... și vă spun: sunteți un "agramat" în domeniul asta... lasăți-vă de fizică dacă nu puteți să vă conformați! Că nici nu știți bine... ce-i aia fizică... și cu ce se mănâncă! Sunteți un "codoș al fizicii", o practicați ilegal, imoral... încercați măcar o dată, măcar o singură dată, să respectați limbajul și acele norme de bun-simț existete în actualul mediu științific... dar ți-ai găsit! ...tot în "analfabetismul" asta rămâneți și vă tot ascundeți în spatele unor cuvinte "pompoase", care de fapt nu spun nimica... schițați doar niște idei, și le imbracati, le ornamentați cu-n limbaj "complex", care pentru un adept al formulelor logice și matematice... sunt niște "gunoaie", pe care nu dă nimeni nici un ban... Spuneti "nimic"-uri... multă baftă cu "transcendența și redepțiunea sufletului într-o lume fantasmagorică" ... poate pe asta o înțelegi mai bine! Sunteți liber să spuneți ce vreți ... e o democrație - "imbecilă" - și e dreptul fiecăruia să spună ce vrea... și tare mă tem eu, c-o să apăs pe butonașul ăla "ignore"... :cry: