Index
Index forum Index forum
Autentificare Autentificare
Inregistrare Inregistrare
Cine este online Cine este online
Galerie imagini Galerie imagini
Calendar evenim. Calendar evenim.
Cautare detaliata Cautare detaliata
Ghid forum Ghid forum
Album astrofoto
021.jpg
Imagine aleatoare
Blog
Inregistreaza-te pe forumul astronomy.ro
Colaboratori

Te intereseaza un domeniu al astronomiei si ai vrea sa scrii pentru siteul nostru? Alatura-te echipei noastre.

Meteo
Vremea in Bucuresti
Statistici forum
Numar total de mesaje in forum: 224008
Numar de utilizatori inregistrati: 2823
Cel mai nou utilizator inregistrat: IOAN MARINESCU
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 399 la data de Joi Dec 31, 2015
Actualmente sunt 0 utilizatori pe chat   
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute
Legenda
Mesaje noi Mesaje noi
Nu sunt mesaje noi Nu sunt mesaje noi
Forumul este inchis Forumul este inchis

100 Ore de Astronomie si implicarea SARM


Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje  

IYA2009

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Autor Mesaj
Blakut
Membru
Membru


Data inscrierii: 03 Noi 2008
Mesaje: 1355

Motto: Per Aspera ad Astra. Sau cum era?

Localitate: Bucuresti

MesajTrimis: 23 Mar 2009 14:54 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Problema e ca eu am mai auzit vreo doi oameni, chiar pe grupurile de discutie, care ei ziceau ca sunt coordonatori. Unii vorbisera cu nu stiu cine, altii cu nu stiu cine, apoi unii au renuntat, unora nu le-a convenit. Ce mai, ca la noi la nimeni. Asa ca, evident, cea mai buna solutie e sa ne vedem noi de treaba si sa facem ce trebuie facut, fara probleme, certuri si coordonatori, nu?
_________________
Vizitati-mi blogul cu poze! http://blakutps.blogspot.com/

Unde-s multi puterea creste,
Da' gandirea nu sporeste...
Sus
Laurentiu
Membru
Membru


Data inscrierii: 30 Apr 2005
Mesaje: 2536

Motto: Apparently, besides the anti-matter and dark matter the scientists have recently discovered also the "doesn't-matter"; however this new discovery has no influence on the known universe, whatsoever

Localitate: Timisoara

MesajTrimis: 23 Mar 2009 17:03 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Blakut a scris:
Asa ca, evident, cea mai buna solutie e sa ne vedem noi de treaba si sa facem ce trebuie facut, fara probleme, certuri si coordonatori, nu?


Simplu ca buna ziua.

_________________
Laurentiu
.............................
"Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one." (Albert Einstein)
Sus
betelgeuse
Membru
Membru


Data inscrierii: 11 Mar 2009
Mesaje: 24



Localitate: Dabuleni

MesajTrimis: 28 Mar 2009 19:43 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Abia incetaram noi inde noi cu coordonarile si parea ca fiecare a apucat ce-a vrut. Ei, acum altii nu ne lasa sa ne tihneasca imbucaturile. Dupa atata tambalau, nu-i de mirare ca am ajuns de rasul catavencilor.

http://www.catavencu.ro/astrele_continua_n...-6998.html

Dupa imensa risipa de pedanterie, cu posturi mamut in care nu se spune nimic decat ca ... eu in calitate de ... si se mentioneaza calitatea (unicul scop al cominicarii), cu un noian de explicatii inutile, cu expuneri de motive care nu intereseaza pe nimeni, cu lupte surde pentru o graunta seaca, ma mir ca cei de la Catavencu au fost atat de politicosi cu noi. Eu zic ca ar trebui sa fim mandri ca ne-au luat in seama chiar si pentru fapte demne de catavenci, farfurizi si branzovenesti - vorba lui Plesu.
Suntem o natie glumeata si cand dai de cate un constipat, n-ai cum sa-l ratezi. As mai spune ceva dar mi-e teama sa nu raman pe intuneric... primarele nostru e la "curent" cu Ora Pamantului.
Sus
Mircea Pteancu
Moderator
Moderator


Data inscrierii: 12 Feb 2008
Mesaje: 8979

Motto: ''OBSERVO ERGO SUM''

Localitate: Arad

MesajTrimis: 04 Apr 2009 21:01 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

blakut
pentru a clarifica din nou,si doar pentru ca faci afirmatii precum ca m-as autoprezenta ca ''organizator al 100hours'',iata mai jos un citat din emailul Donnei Smith,initiatoarea si coordonatoarea acestei actiuni in cadrul manifestarilor IAY,email de care nu am facut caz pana cand in unii nu ''s-a umflat fasolea''.Sublinierea imi apartine si este destinata celor care pricep mai greu.Daca si acum exista greutati de intelegere,data viitoare voi folosi coduri de culoare si pictograme.

Mai fac precizarea ca aceasta dovedeste dreptul la prioritate in aceasta chestiune al forumului ''astronomy.ro'',care insa niciodata nu a avut pretentia de a confisca aceasta actiune.Mircea

IYA 100 HoursWednesday, December 10, 2008 5:05 AM
From: This sender is DomainKeys verified"Donna" <dsmith1055>View contact detailsTo: mirceapte@yahoo.com, "milvia ossoinak" <aivlim2002>I suggested you guys to be National Organizers for your countries
Sus
Blakut
Membru
Membru


Data inscrierii: 03 Noi 2008
Mesaje: 1355

Motto: Per Aspera ad Astra. Sau cum era?

Localitate: Bucuresti

MesajTrimis: 04 Apr 2009 23:10 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Eu nu am zis nimic in special de tine, ma intrebam insa cum m-a organizat vreunul pe mine...
_________________
Vizitati-mi blogul cu poze! http://blakutps.blogspot.com/

Unde-s multi puterea creste,
Da' gandirea nu sporeste...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje   IYA2009 Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Download topic
Pagina 3 din 3
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Nu puteti atasa fisiere in acest forum
Puteti descarca fisiere in acest forum
© 2015 astronomy.ro
Termeni si conditii generale      Termeni si conditii forum      Contact