Index
Index forum Index forum
Autentificare Autentificare
Inregistrare Inregistrare
Cine este online Cine este online
Galerie imagini Galerie imagini
Calendar evenim. Calendar evenim.
Cautare detaliata Cautare detaliata
Ghid forum Ghid forum
Album astrofoto
NGC7000_05-09-05.jpg
Imagine aleatoare
Blog
Inregistreaza-te pe forumul astronomy.ro
Colaboratori

Te intereseaza un domeniu al astronomiei si ai vrea sa scrii pentru siteul nostru? Alatura-te echipei noastre.

Meteo
Vremea in Bucuresti
Statistici forum
Numar total de mesaje in forum: 224493
Numar de utilizatori inregistrati: 2833
Cel mai nou utilizator inregistrat: Paneristo
Cei mai multi utilizatori conectati au fost 543 la data de Vin Mar 29, 2024
Actualmente sunt 0 utilizatori pe chat   
Aceste date se bazeaza pe utilizatorii activi de peste 5 minute
Legenda
Mesaje noi Mesaje noi
Nu sunt mesaje noi Nu sunt mesaje noi
Forumul este inchis Forumul este inchis

Vand 2 seturi de oculare!


Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje  

Vinde (privat)

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Autor Mesaj
Ovidiu M.
Membru
Membru


Data inscrierii: 16 Sep 2007
Mesaje: 1289

Motto: "The best light pollution filter is gasoline--you put it in your car and drive to darker skies."

Localitate: Buzau

MesajTrimis: 23 Dec 2007 16:54 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Plossurile la 250 de lei inca de actualitate!

Sarbatori fericite!
Sus
CATALIN_RG
Membru
Membru


Data inscrierii: 08 Dec 2007
Mesaje: 46

Motto: In intuneric vad cel mai departe,privesc trecutul! (c.i.)

Localitate: Lugoj

MesajTrimis: 28 Dec 2007 16:27 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

OVIDIU 7

Nu sant deacord cu marfa trimesa, te rog sa ma contactezi in PM, ca sa putem termina treaba cum vorbita.
Altfel trebue sa ies cu amanunte in Forum.

ROG ADMIN SA IA MASURI!!!!!!
SI ASA SUNTEM PUTINI HAI SA NE JECMANIM UNI PE ALTI!!!!

Eu tin cont de neplacere, dar inainte de a face o vanatoare de vrajitoare, mai bine sa va sfatuiti amandoi in PM.
Va rog pe amandoi sa va intelegeti cum ati negociat marfa/preturile inainte si sa va tineti de cuvant.

HoO Mod
Sus
Ovidiu M.
Membru
Membru


Data inscrierii: 16 Sep 2007
Mesaje: 1289

Motto: "The best light pollution filter is gasoline--you put it in your car and drive to darker skies."

Localitate: Buzau

MesajTrimis: 29 Dec 2007 19:16 Download mesaj
Titlul subiectului:
Raspunde cu citat (quote)

Domnule RG, daca nu esti de acord cu marfa trimisa, de bun simt ar fi ca tu sa ma contactezi pe mine pe PM, inainte de a improsca cu vexatii si tendentiozitati pe forum.

Anuntul meu a fost si este foarte limpede. Am statuat despre ce tip de oculare este vorba , starea ocularelor, cate si la ce pret sunt ele. Minimul de decenta ar fi impus ca tu sa ma contactezi pe PM initial pentru a lamuri eventualele probleme. Eu ti-am trimis exact ce am publicat pe forum: 6 oculare Series 500 SP, de marimile amintite, in stare nou-nouta.


In ceea ce ma priveste, eu mi-am facut pana la capat datoria de vanzator; daca ai fi avut nelamuriri cu privire la "marfa" normal ar fi fost sa ma intrebi apriori, si fii sigur ca ti-as fi explicat orice mi-ai fi cerut.
Mai mult decat atat, user-ul Claudiu a postat un extras in engleza care descrie amanuntit de ce factura sunt aceste oculare. Ai avut toate posibilitatile din lumea asta ca sa stii ce cumperi.

Eu cred ca stiu care este substratul. Dupa ce mi-ai confirmat de doua ori ca vrei sa-ti trimit ocularele, eu ti le-am trimis. Tu intre timp te-ai cam razgandit probabil avand si alte cheltuieli, si ai zis sa o scoti cumva la capat. Asa se explica de ce pana sa-ti ajunga ocularele abia ai catadixit sa-mi raspunzi eliptic de doua ori, la multele mele apeluri in care te intrebam daca ti-au ajuns sau nu. Pretul a fost cel convenit, 450 de lei ocularele + 15 lei transportul.

In orice caz eu stiind ca am fost cinstit in tot ce s-a intamplat te rog sa explici aici pe forum in legatura cu ce nu esti multumit cu privire la ceea ce ti-am trimis pentru ca toata lumea sa vada si sa judece cine este neserios dintr noi doi! Exclamation

Si eu rog adminii sa ia masuri impotriva acestui individ daca acuzatiile lui insotite de insulte se dovedesc nefondate. Exclamation


Astept!!!

Mersi si de punctul tau de vedere, asa cum inteleg eu treaba, este numai un punct de discutat intre voi doi.
Va rog sa treceti in PM sau E-mail si sa curatati discrepantele intre voi.

Eu inchid Topic-ul

HoO Mod
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje   Vinde (privat) Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Download topic
Pagina 2 din 2
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Nu puteti atasa fisiere in acest forum
Puteti descarca fisiere in acest forum
© 2015 astronomy.ro
Termeni si conditii generale      Termeni si conditii forum      Contact