----------------------------------- Forever_Man 05 Ian 2007 18:10 ----------------------------------- Inițiativa ta este foarte valoroasă, iar formularea plăcută. Poate ar mai trebui să adaugi și unde va avea loc, precum și profesorul care poate da detalii (că nu prea cred că fiecare profesor ”de la clasă” va ști despre Olimpiadă). Felicitări! As fi adaugat si locul unde va avea loc daca il stiu si eu. Dar problema e ca s-ar putea hotari in ultima saptamana. Un profesor care poate da detalii nu cred ca exista aici in Calarasi. Eu sunt cel care poate da cele mai multe detalii. Copierea la un copiator A4 stiu ca este 1,5 lei (color). Despre A3 nu stiu nimic, pentru ca nu am avut nevoie pana acum. Ma duc maine sa ma interesez, dupa ce vine de la Boboteaza :D. Afisele sigur le voi pune, eu chiar marti ma gandeam sa le pun, dupa ce le tragea tati la servici. Dar daca mi-ati dat sugestia cu A3 (ma gandeam si eu ca A4 e cam mic), o sa vad ce pot face. Având în vedere că A3 e destul de scump, dă-ne fără jenă o adresă unde să-ți trimitem niște bani (măcar așa să te ajutăm și noi, că vorbele zboară). Eu aș putea să donez, de exemplu, 10 RON. Da' mișcă-te repede, așa cum zice stelaru! De exemplu, până în 20 ianuarie să fie afișat. Multumesc Abel. Dupa ce ma interesez cam cat ar costa, poate o sa pun o adresa.