----------------------------------- Erwin 07 Iun 2017 09:26 curatenie de vara ----------------------------------- Am disponibile, dacă cineva este interesat: 1. Binoclu Revue 10x50 în stare bună, recolimat la Astrovest, curat, prezintă urme de uzură la vopseaua exterioară. Are toc în stare bună, fără capace. Construcție solidă din metal. 175 lei 2. Binoclu Horolux 7x50 în stare bună, colimat, curat, are o problemă la șurubul central pe care nu am avut timp s-o rezolv, se slăbește strângerea. Are toc, curea și capace la oculare și obiective. Tocul nu este prea bine păstrat dar își face treaba de a-l proteja. Construcție solidă din metal. 150 lei 3. Ocular GSO 32mm 65gr/2" Kelner potrivit pentru focale lungi, imagine clară la centru, am văzut cele mai frumoase roiuri cu luneta RFT 110mm F/5.5 "Lady Black", stare foarte bună, cu capace. 130 lei. Toate au prețuri negociabile care se vor discuta în privat. Revin cu imagini pentru cele care prezintă interes. Prefer predare personală în București sau Timișoara la binocluri. ----------------------------------- Erwin 09 Iun 2017 18:34 ----------------------------------- Binoclul Revue rezervat. ----------------------------------- Marius Capraru 15 Iun 2017 20:53 ----------------------------------- Am un vecin interesat de 10x50 mai este valabil ----------------------------------- RobertG 17 Iun 2017 11:37 ----------------------------------- Am trimis PM. ----------------------------------- Erwin 19 Iun 2017 05:49 ----------------------------------- Ocular GSO rezervat. Binoclul 10x50 este încă rezervat. Disponibil doar cel 7x50. ----------------------------------- Erwin 23 Iun 2017 11:30 ----------------------------------- Ocularul GSO 32mm 2" s-a dat. Disponibil binoclu Horolux 7x50. Dacă există cineva interesat mă pot ocupa de repararea balamalei centrale.