----------------------------------- rabeir 17 Feb 2017 17:53 JTW Ultimate 600d ----------------------------------- Dupa lungi peripetii, a ajuns la mine pentru inca o suma considerabila de peripetii, insa intr-un final este bine si isi cauta rostul in viata (apropo de viata are 9200 cadre la shutter deci mai e ...) camera lui Sabin. Este intr-o stare mai buna decat a fost vreodata, duce testat 32 grade sub mediu fara condens datorita etanseizarii. Fata de originalul JTW suporta acum si setarea temperaturii la comanda. Cu newtonianul nu as fi putut poza cu ea fara sa mai cumpar alte accesorii, corectorul meu este pe M48 iar camera pe T2, iar backfocusul la limita... insa cu bunavointa si increderea unui membru de pe forum am la mine si luneta lui Sabin si sper sa-i fac cinste cu o poza pe gustul lui. Momentan atasez poze cu aratarea si declar vanzarea activa. Pretul este 3500 Lei, camera vine cu tot ce-i trebuie. ----------------------------------- rabeir 12 Mar 2017 15:40 ----------------------------------- up ----------------------------------- rabeir 01 Apr 2017 09:31 ----------------------------------- up. accept orice test, am toata increderea in jucarie. ----------------------------------- rabeir 21 Apr 2017 15:55 ----------------------------------- Up! Chiar daca pozele din Brasov nu confirma, vara vine! Cine vrea o camera racita cu senzor mare? Pret negociabil. ----------------------------------- rabeir 13 Mai 2017 11:00 ----------------------------------- Up. Ultima strigare 3000 lei. ----------------------------------- rabeir 26 Mai 2017 09:12 ----------------------------------- O ultima tentativa înainte de a o licita pe eBay. Dacă are cineva o propunere ferma, eu aș prefera sa o păstram in țara...